İmalat Ürünlerimiz

Hikayemiz

AyminaTekstil Promosyon

Firmamız 2002 Yılında İstanbul Bayrampaşa’da Çalışmalarına Başlamış Olup, 18 Yıldır Hizmet Vermektedir. Deneyimli Personel ve Ekipmanımızla Kaliteli Ürün ve Hizmetler, Ofset ve Serigrafi Baskılı, Ham Bez ve Tela Çanta Üretimini Sürdürmektedir…

Tecrübe ve bilgi birikimlerimiz ve siz değerli müşterilerimizden aldığımız güç ile sektörde %100 başarı elde etmeyi amaçladık.

Teknolojiyi her ne kadar yakalamak zor da olsa, siz değerli müşterilerimize her zaman etkin, daimi ve teknolojik çözümler sunmaya devam ediyoruz. Teknolojinin nimetleri ile sizlere daha hızlı ve kaliteli işler çıkararak memnuniyetinizi sağlamak olacaktır.

Vizyon

Tecrübe ve bilgi birikimlerimiz ve siz değerli müşterilerimizden aldığımız güç ile sektörde %100 başarı elde etmeyi amaçladık.

Detay
Misyon

Teknolojiyi her ne kadar yakalamak zor da olsa, siz değerli müşterilerimize her zaman etkin, daimi ve teknolojik çözümler sunmaya devam ediyoruz.

Detay

İmalatını Yaptığımız Ürünler

Ham Bez Çanta

Ham bez çantalar sahip olduğu birçok farklı özellik ile birlikte günümüzde önemli bir yere sahiptir. Özellikle plastik poşetlerin kullanımının paralı hale gelmesi ile birlikte ham bez çanta imalatı da artış göstermiştir.

Tela Çanta

Tamamen doğal malzemelerin bir araya getirilmesiyle gerçekleştirilen tela çanta imalatı sağlıklı kullanımlar için idealdir. Hayatın her alanında tercihe bağlı olarak kullanılabilir.

Alışveriş Çantası

Alışveriş dünyasında, poşet uygulaması ile birlikte, bez çantalara olan ilgi artmış durumdadır. Firmalara özel üretilen alışveriş çantası modelleri, doğaya zarar vermeyen tekstil ürünüdür.

Metalize Oto Güneşlik

Kolay kullanım imkanı sağlayan ve özel tasarım altında hazırlanan metalize oto güneşlik imalatı, kalitesi ile uzun yıllar değerlendirme fırsatı sağlamaktadır. Özellikle iyi yalıtım performansı sayesinde araç içerisindeki ısı dengesini etkin şekilde korumaktadır

Plaj Çantası

Plaj çantaları yaz aylarının vazgeçilmezleri arasındadır. Plajlarda bikini takımları, mayolar, plaj terlikleri, plaj ayakkabıları, havlular, şapkalar ile uyum yakalayan plaj çantaları vazgeçilmez aksesuarlardır.

Aksesuar

Maske çeşitleri günümüzde pek çok farklı alan için kullanılır. Farklı iş sektörlerinde ya da özel organizasyonlar ile birlikte sağlık amaçlı da değerlendirilmektedir. Burada önemli olan ortak şekilde kaliteli malzeme yapısı ile üretimi sağlanmasıdır.

Fuar Çantası

Rahat kullanımı ve dayanıklı yapısı ile her zaman dikkatleri üzerine çeken fuar çantası tasarımları, kaliteden ödün verilmeden birçok alternatifi ile birlikte karşımıza çıkıyor.

Kese Modelleri

Pek çok amaç doğrultusunda değerlendirebilecek farklı kese modelleri arasından tercih gerçekleştirebilirsiniz. Özellikle farklı renkler üzerinden değişik dijital baskı görsel altında ele alınan tasarım

Sırt Çantası

Hem bayanlara özel hem de erkeklere özel birçok çanta modelleri bulunmaktadır. Her kesime ve her zevke uygun renk ve modeller ile çanta modelleri bulmak mümkündür.

Kanvas Çanta Modelleri

Kumaşı ve yapısı ile diğer çantalardan farklı olan kanvas çantalar, günlük hayatın vazgeçilmezleri arasındadır. Hem kullanışlı hem de modern tüm kanvas çanta modelleri ilgilileri için bir arada sunuluyor

Jüt Çanta Modelleri

Jüt; kaliteli, doğal ve yapay liflerin karıştırılmasıyla elde edilen ve çanta yapımında da kullanılabilen bir malzemedir. Bu malzeme piyasada “altın elyaf” olarak da tanınmaktadır.

Lamineli Çanta Modelleri

Lamineli çanta modelleri, günümüzde oldukça geniş bir kullanım alanına sahiptir. Bu çantalar, kumaşlara laminasyon yönteminin uygulanmasıyla elde edilmektedir.

Bizi Tercih Eden Müşterilerimiz

Referans 15
Referans 14
Referans 13
Referans 12
Referans 11
Referans 10
Referans 9
Referans 8
Referans 7
Referans 5
Referans 4
Referans 3
Referans 2
Referans 1

Haberler Duyurularımız

Haz
28

Baskılı Plaj Çantası

Yaz sezonunun açılmasıyla birlikte tatil bölgelerine gidilme oranında bir artış gözlemlenmiştir. Yazın sıcak havalarda serinlemek isteyen kişiler, plajlara gitmeyi tercih etmektedir. Plaja giden kişilerin ise yanına alması gereken en önemli eşyalardan birisi de plaj çantasıdır.…

Detay
Haz
28

Alışveriş Çanta İmalatı

Hem bireysel hem de kurumsal olarak amaca uygun şekilde günümüzde çanta modelleri yaygın olarak kullanılıyor. Burada önemli olan her zevke hitap edecek tasarım ile beraber, kaliteli ve kullanışlı bir ürün ortaya çıkarmaktır. Özel teknolojik araç…

Detay
Haz
28

Fuar Çanta Üretimi

Hem müşteri memnuniyeti hem de reklam amaçlı günümüzde birçok farklı çanta tasarımı sunuluyor. Burada önemli olan firmayı en iyi şekilde temsil edecek ve kaliteli tasarım altında üretimi gerçekleştirilecek çantalardır. Özellikle söz konusu fuar alanları olduğu…

Detay